הצטרפות אודות תמיכה טכנית צרו קשר הכשרים דף ראשי
נתיב - סינון אתרים / אינטרנט כשר
בס"ד

שיטת "נתיב" – מהי?

כולנו מבינים כי מרכז המידע העולמי נמצא ברשת התקשורת האלקטרונית -אינטרנט. עם זאת כולנו מבינים כי חשיפה בלתי מבוקרת לרשת זו טומנת בחובה סכנות רוחניות רבות . בצד מידע חיוני המקל ומשפר את תפקודינו והיכולת להתמודד במצבים שונים, יש ברשת זו כמות בלתי מבוטלת של מידע בעייתי שאינו עולה בקנה אחד עם שמירה על ערכינו הבסיסיים. איך מתגוננים מפני הסכנות שהאינטרנט מביא ומאידך מנצלים באופן חיובי את המידע שנחוץ לנו באינטרנט? "נתיב" מוצר טכנולוגי מתקדם , שנרשם לפטנט במשרד המשפטים האמריקני, מבית היוצר של חברת "סיימן טכנולוגיות" נותן לך את התשובה.

איך זה פועל?

כל לקוחות "נתיב" פועלים מול חוות שרתים שמנהלת את התקשורת מול האינטרנט ואת הרשאות הגישה של כל לקוח באופן אישי. התקנת מוצר "נתיב" במחשב המשתמש גורמת לחסימת המשתמש לכל שימושי רשת האינטרנט. בכך נחסם המחשב לכל אופציה של חיבור לאינטרנט דרך כל הספקים. הורים יכולים להישאר רגועים כי גם בהעדרם מביתם לא ישתמשו מי שאינם מורשים לכך (ילדים ואחרים) להתחבר לרשת האינטרנט. משתמש שירצה אופציות שימוש למידע יקבל קוד סודי שיאפשר לו חיבור לחוות המחשבים המרכזית של "נתיב" . חיבור זה יאפשר לו התחברות לאתרים שהוא זקוק להם מבלי שייחשף לתצפיות בלתי רצויות. אינם בתחום עיסוקו . קיימות מספר אופציות שימוש במוצר: (בהתאם להרשאות הגישה שקיבל המשתמש ואשר מזוהות על ידי מחשבי נתיב באמצעות קוד הגישה שלו). ניתן להשתמש באותו מחשב במספר קודי גישה שונים, ובכך לפעול לפי הקוד בגישות שונות. דואר אלקטרוני למשתמש אחד, לעומת גישת נתיב מקצועי בשם משתמש אחר , וכל זאת תחת אותה מערכת. כמובן שגישה זו תהיה גם נגישה וישימה ברשת של מחשבים.

איך מתקינים ?

כל משתמש "נתיב" מקבל תקליטור המכיל את תוכנת "נתיב" ותוכנות עזר נוספות . תוכנת "נתיב" מותאמת לכל סוגי מערכות ההפעלה חלונות של מיקרוסופט. הכנסת התקליטור לכונן מפעילה אוטומטית את תוכנת ההתקנה. התוכנה מוודאת בעצמה את סוג מערכת החלונות של המשתמש ומתקינה עצמאית את התוכנה.

מרכז התקנה והרשמה ל"נתיב" : 074-700-1-700